Lojistik Ürünler

Plastik mühendisliğinde beceri ve deneyim

Büyük miktarlarda mallar, hergün, tüm dünya da binlerce palet üzerinde, doğru adrese ve zamanında taşınmaktadır. Gerçekte, bu paletlerin büyük bir kısmı, yaratıcı düşünce ve esnek uygulamaya bağlı Craemer adını taşımaktadır.

Avrupa Sanayi Craemer paletlerine güvenmektedir. İhtiyacınıza göre teknoloji

Craemer paletlerini böyle eşsiz kılan, en uygun ürünü yapmak için kullanılan özel niteliklerinin birleşkesidir. Tipi ne olursa olsun, her Craemer paleti son derece yüksek Craemer standardını karşılar. Sadece en yüksek kalitedeki malzemeler kullanılır. Etkili lojistik için en iyi temele dayanarak yapılan dahili ve harici testler, olağanüstü yük taşıma kapasitesi ve uzun kullanım ömrünü defalarca kanıtlamıştır.

İhtiyacınıza göre teknoloji

Araştırma ve geliştirmeden sorumlu bölüm ile tesiste kullanılan cihazlar, Craemer paletlerinde değişik uygulamaların yapılmasına imkan sağlar. Bu uyarlamalar, lojistik işlemlerini en iyi şekli sağlaması için müşteri ihtiyaçlarına göre yönlendirilir

  • Yapısı
  • Kalitesi
  • Yapımı
  • Üretimi

1 - Malzemelerin seçiminin yanısıra, yapısının da her Craemer paletinin servis ömrü üzerinde belirleyici etkisi vardır. Et kalınlığı, takviyelerin düzenlenişi, ve doğru açıların seçimi, kapsamlı bir bilgi birikimi ve deneyime dayanmaktadır.

2 - Bu sayede Craemer müşterileri her zaman en iyi kaliteyi alır, tabi ki bunda, kapsamlı dahili ve harici testlerin, Cramer için büyük önemi vardır. Ürünler, özelliklerine ve günlük kullanımdaki gözlemlere göre geniş çapta sınanır ve test edilir.

3 - Üretim için gerekli kalıplar, kendi malzeme yapım bölümümüzce, üretim bölümünün taleplerine uygun şekilde üretilir. Bu sayede, bu dahili servis birimi, yeniliklerin, akılcı hale getirmenin, ve müşteri odaklı esnekliğin, geliştirme ve üretim arasındaki kararlı arabirimi olarak temelini oluşturur.

4 - Yüksek-performanslı enjeksiyon kalıp makineleri, yüksek kalite, darbeye dayanıklı ürünler üretir. Düşük hata paylı, ekonomik paletler, sadece birinci sınıf makine seçimi ve uygun hassasiyetteki kalıpların kullanımı ile mümkündür.